Яка головна роль Ради з прав людини?

Рада з прав людини є головним міжурядовим органом в рамках ООН, який відповідає за права людини. Заснований у 2006 році Генеральною Асамблеєю, він відповідає за посилення просування та захисту прав людини в усьому світі.

Рада з прав людини є міжурядовим органом у системі ООН, до складу якого входять 47 держав відповідає за просування та захист усіх прав людини в усьому світі. Він має можливість обговорювати всі тематичні питання прав людини та ситуації, які потребують його уваги протягом року.

ФУНКЦІЇ. Рада служить форумом для діалогу між державами за участю інших зацікавлених сторін. За результатами своїх обговорень Рада може видати резолюції, що закликають держави вжити конкретних дій або дотримуватися певних принципів, або вона може створити механізми для розслідування чи моніторингу питань, що викликають занепокоєння.

Комітет з прав людини є органом, що складається з 18 незалежних експертів контролює виконання державами-учасницями Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

права людини регулюють те, як окремі люди живуть у суспільстві та між собою, а також їхні стосунки з державою та зобов’язання, які держава має щодо них. Закон про права людини зобов’язує уряди робити одні речі та забороняє їм робити інші.

Це реагує на надзвичайні ситуації з правами людини та дає рекомендації щодо кращого впровадження прав людини на місцях. Рада отримує основну, технічну та секретаріатську підтримку від Управління Верховного комісара з прав людини (УВКПЛ).