Яка історія німецького різдвяного ярмарку?
Перші сліди різдвяних ярмарків у німецькомовній частині Європи та в багатьох частинах колишньої Священної Римської імперії сягають пізніх середньовічних ярмарків і — часто одноденних — ярмарків., що дало можливість містянам запастися м’ясними та зимовими товарами на початку холодної пори року.
Штріцельмаркт у Дрездені — найстаріший різдвяний ярмарок у Німеччині, який, як вважають, датується 1434 роком.. У Франкфурті різдвяний ярмарок, який часто оспорює статус найстарішого ринку, простягається через район старого міста Ромерберг аж до річки Майн.
Christkindlmarket, що буквально означає Ринок дитини Христа на німецькій мові натхненний Крісткіндельмарктом 16-го століття в Нюрнберзі, Німеччина. Це було передріздвяне свято, яке знаменувало початок Адвенту.
Святкова традиція Різдвяного ярмарку сягає 14 ст. Літописи міста вперше згадують про ринок як Миколаївський ринок біля Фрауенкірхе (церкви Богоматері) у 1642 році. У 1806 році Миколаївський ринок змінив свою назву і нарешті знайшов свій будинок у центрі міста на площі Марієнплац.
Дрезден, Німеччина Дрезден, Німеччина сприймає свій святковий дух дуже серйозно. Не дивно, що тут є найстаріший різдвяний ринок у світі з «Striezelmarket» 1400-х років.');})();(function(){window.jsl.dh('1KPrZvqOGazIp84PzPLauAg__44','
Ринок Святого Миколая в Мюнхені вперше згадується в документі 1310 року. У 1384 році король Вацлав надав місту Баутцен право проводити вільний м'ясний ринок по суботах від дня святого Михайла (29 вересня) до Різдва. Згодом традиція поширилася по всьому німецькомовному світу.