Яка квасоля росте найшвидше?
"Претендент" це найшвидше продуктивна кущова квасоля, яку я вирощую, дозріває за 40 днів. Зазвичай це останній сорт, який я саджаю в серпні для збору врожаю до перших осінніх заморозків. Багато кущових бобів уповільнюють або припиняють виробництво з настанням літа, оскільки їхнє цвітіння не зацвітає в дуже жарку погоду.
Маш і сочевиця найлегше і найшвидше проростають. Люцерна, нут і боби адзукі також корисні для початківців, але потребують трохи більше часу. Заражене насіння зазвичай є джерелом спалахів хвороб, пов’язаних із паростками, тому отримання чистого насіння має важливе значення.
Спаржева квасоля легко вирощуються, дають великий урожай, легко збирають урожай, процвітають у спекотну погоду, коли квасоля може не плодоносити, дещо більш стійка до посухи, ніж квасоля, набагато стійкіша до жуків-бобів і толерантна до широкого діапазону ґрунтів.
редис Редис — одна з найшвидших культур, яку можна виростити— щоб виростити овоч від насіння до збору врожаю, потрібно близько шести тижнів. На фермі Марти в Нью-Йорку квітень є стандартним місяцем для посадки редиски, оскільки вона витримує холодні, але не сильні морози. Ви можете садити їх у будь-якій зоні, і вони дуже швидко дозрівають.');})();(function(){window.jsl.dh('KXrrZsK6NseSwbkPzOTt-A8__29','
Остаточна відповідь: У насінні квасолі, гіпокотиль росте швидше і сім'ядолі піднімаються над землею.
Квасоля є основним продуктом для овочів – одна з культур, яку найпростіше вирощувати, яка дає велику кількість довгих зелених стручків із середини літа до початку осені. Більшість є альпіністами, які дають великі врожаї на невеликій площі, з кількома карликовими сортами, ідеальними для контейнерів.