Яка мазь корисна від лишаю у кішок?
Місцеве лікування Різні креми та мазі, що містять міконазол (Micaved®), тербінафін (Lamisil®) або клотримазол (Otomax®, Otibiotic®) доступні для нанесення на локалізовані ділянки шкіри, уражені стригучим лишаєм.
З усіх доступних місцевих методів лікування, вапняний розчин сірки є найефективнішим, оскільки він стерилізує шерсть, щоб запобігти подальшому розвитку стригучого лишаю, його відносно легко швидко застосувати до кількох кішок, і було підтверджено, що він добре працює в умовах притулку.
У людей креми часто використовуються для лікування грибкових інфекцій. Хоча вони можуть бути корисними для котів з невеликими ураженнями стригучого лишаю, коти не люблять креми на своїй шкірі і зазвичай їх злизують. Це може бути проблемою з ліками, які не можна приймати внутрішньо, і, звичайно, це заважає їм працювати.
Місцева терапія Місцеве лікування стригучого лишаю у кішок наноситься безпосередньо на шкіру. Обробка безпосередньо вбиває спори грибків, що важливо для запобігання забрудненню навколишнього середовища та допомагає запобігти зараженню інших тварин.
Тербінафін (ламізил) і клотримазол (лотримін) для місцевого застосування не рекомендується використовувати для домашніх тварин оскільки вони не зменшують подальше зростання уражень стригучим лишаєм. Pure Oxygen® Shampoo (шампунь із прискореним використанням перекису водню від Ogena Solutions) може видалити спори стригучого лишаю з шерсті.
Безрецептурні протигрибкові засоби може вбити грибок і сприяти загоєнню. Ефективні препарати включають міконазол (Cruex), клотримазол (Desenex) і тербінафін (Lamisil). Після очищення висипки нанесіть тонкий шар протигрибкового препарату на уражену ділянку двічі на день або відповідно до вказівок на упаковці.