Яка мета прошивання прошивки?

Серед поширених причин зміни мікропрограми: виправлення помилок і додавання функцій.

Важливість оновлення прошивки Оновлення мікропрограми часто включають виправлення безпеки, які усувають уразливості та захищають ваш пристрій від потенційних кіберзагроз. Якщо не оновлювати мікропрограму, пристрій стає вразливим до атак і компрометує ваші особисті дані.

Прошивка містить інструкції, які допоможуть запустити обладнання, зв’язатися з іншими пристроями та виконати основні завдання введення/виведення. З іншого боку, програмне забезпечення встановлюється на пристрій і використовується для взаємодії, наприклад для перегляду веб-сторінок, обробки текстів, прослуховування музики та відеоконференцій.

Оновлення мікропрограми та перезавантаження — це два поширені процеси, які можуть покращити продуктивність, безпеку та сумісність ваших апаратних пристроїв. Однак вони також пов’язані з деякими ризиками, наприклад втрата ваших даних і налаштувань, блокування вашого пристрою або анулювання гарантії.

Перепрошивка BIOS просто означає щоб оновити його, тому ви не хочете цього робити, якщо у вас уже є остання версія BIOS. Але як ви можете сказати, що у вас є? Ви можете перевірити версію BIOS, яку ви використовуєте, одним із таких способів: натисніть Windows+R, щоб відкрити вікно запуску, введіть «msinfo32» і натисніть Enter.

Миготіння включає в себе перезапис існуючого мікропрограмного забезпечення або даних, що містяться в EEPROM або модулі флеш-пам'яті, наявному в електронному пристрої, новими даними.