Яка наукова класифікація оболонкових?
Оболонники діляться на три класи: Ascidiacea (асцидії, або морські бризки), Appendicularia (Larvacea) і Thaliacea. Асцидії – переважно бентосні тварини. Вони часто утворюють колонії, що складаються з кількох або багатьох особин (зооїдів), які досягають двох метрів у довжину.
Прикладами є оболонки та ланцетники безхребетні хордові так як у них є хорда, але вона не розвивається в хребетний стовп. Глоткові щілини знаходяться в глотці, області травного тракту відразу за ротом (рис.
Хоча оболочники є безхребетними (тваринами без хребта), які зустрічаються в підтипі оболочників (іноді їх називають Urochordata), вони є частиною Phylum Chordata, яка також включає тварин з хребтом, як ми.
Однією з підказок того, що оболонкові споріднені з хребетними, є зустрічається в оболонковій личинці, або пуголовку. Він навіть виглядає як крихітний пуголовок і має нервовий тяж вниз по спині, подібний до нервового канатика, який знаходиться всередині хребців усіх хребетних. Церебральний міхур еквівалентний мозку хребетних.
Тунікат є побудований як бочка. Назва «тунікат» походить від твердого, але гнучкого покриву тіла, який називається тунікою. Більшість оболочників живуть із задніми частинами, або нижніми кінцями ствола, прикріпленими до нерухомих предметів, і двома отворами, або сифонами, виступаючими з іншого.