Яка найрідкісніша веселка?
Однією з найбільш рідкісних форм є багаторазова, або подвійна, веселка. Вони виникають, коли кілька веселок утворюються в одному місці одночасно. Щоб створити це видовище, потрібна принаймні одна основна веселка, а також кілька інших вторинних веселок. Між кожним завжди є простір.
Існує 12 різних видів веселок із одинарною дугою які визначаються на основі кольорів, міцності смуг і додаткових луків, які з’являються чи не з’являються в арці. Ось базові відомості: RAB-1 має всі видимі кольори, сильну стрічку Олександра та надлишкові луки.
насправді, вони настільки рідкісні, що до зображення 2011 року, про яке ми поговоримо пізніше, було лише п’ять підтверджених повідомлень про потрійну веселку за 250 років [джерело: Byrd].
Дивно, але це явище є насправді відносно поширений, особливо коли сонце знаходиться низько над небом, наприклад рано вранці або пізно вдень. Друга веселка тьмяніша та більш «пастельна» за тонами, ніж основна веселка, оскільки більше світла виходить від двох відображень, ніж від одного.
У той час як Гаваї відомі як Райдужний штат і називають Райдужною столицею світу, повна веселка — це видовище, яке можна побачити раз у житті для більшості людей. Однак вчені кажуть, що 360-градусна веселка насправді не рідкість, але їх досить рідко можна побачити.
Туманні луки, сонячна слава та привиди Брокена — усе це рідко і красиві події.