Яка найвідоміша марка беретів?
Maison Laulhère : французький берет з 1840 р. Високо цінуваний завдяки своїм французьким беретам з 1840 р. Maison Laulhère виробляє високоякісні головні убори у Франції, використовуючи унікальні методи, які поєднують традиції, чуття до моди та натяк на сміливість, саме так, як це має бути.
Так само, як багет або вино, баскський берет є емблемою Франції та її народу. З 18 століття він вважається головним убором творчих людей, художників, таких як Огюст Роден і Пабло Пікассо.
бере Берет (Великобританія: /ˈbɛreɪ/ BERR-ay, США: /bəˈreɪ/ bə-RAY; французька: béret [beʁɛ]; баскська: txapel; іспанська: boina) — це м’яка кругла шапка з плоскою короною, виготовлена з вовни ручного в’язання. , в’язаний гачком бавовна, вовняний фетр або акрилове волокно.');})();(function(){window.jsl.dh('EXfrZvrIPKqJxc8PnMSTMQ__27','
Maison Laulhere Maison Laulhere є останнім виробником беретів у Франції, який продовжує виготовляти капелюхи вручну за допомогою машин, спеціально створених на місці.');})();(function(){window.jsl.dh('EXfrZvrIPKqJxc8PnMSTMQ__31','
Берети є частіше спостерігається у туристів або літніх чоловіків Маріель Гаон, ще один творець із Парижа, так само побачила, що ця тенденція знову з’явилася після випуску шоу та зростання популярності. Але крім туристів, за її словами, вона зазвичай бачить літніх французів, які носять цей аксесуар.
Баскський бере став популярним у 1920-х роках завдяки надзвичайному світовому попиту на скромний стиль. Пізніше він став символом революції та політичної активності. Сьогодні берети є основним елементом моди, і їх підтримують як знаменитості, так і любителі моди.