Яка природа щастя?
щастя, у психології, стан емоційного благополуччя, який людина відчуває або у вузькому сенсі, коли хороші речі відбуваються в певний момент, або в більш широкому сенсі, як позитивна оцінка свого життя та досягнень у цілому, тобто суб’єктивна благополуччя.4 дні тому
Кожен день наповнюватися почуттям задоволення та мети, відчуттям виконаних завдань і глибокої реалізації— люди, які відчувають це, щасливі. Ті, хто відчуває це задоволення, навіть якщо вони дуже зайняті, набагато щасливіші, ніж ті, у кого є вільний час, але вони відчувають порожнечу всередині.
Щастя прирівнюється до відчуття задоволення або задоволення, що означає, що щастя не слід плутати з радістю, екстазом, блаженством чи іншими більш інтенсивними почуттями. Щастя можна або відчувати, або демонструвати, тобто щастя не обов’язково є внутрішнім чи зовнішнім досвідом, але може бути і тим і іншим.
Прагнення до щастя як прояв чесноти. За Аристотелем, щастя полягає в досягненні протягом усього життя всіх благ — здоров’я, багатства, знань, друзів тощо, — які ведуть до вдосконалення людської природи та до збагачення людського життя.
Природне щастя є що ми отримуємо, коли отримуємо те, чого хочемо. Синтетичне щастя – це те, що ми створюємо, коли не отримуємо того, чого хочемо.
щастя, у психології, стан емоційного благополуччя, який людина відчуває або у вузькому сенсі, коли хороші речі відбуваються в певний момент, або в більш широкому сенсі, як позитивна оцінка свого життя та досягнень у цілому, тобто суб’єктивна благополуччя.