Яка проблема з відходами в Лондоні?
Хоча ви можете припустити, що вантажівки відправляються на звалище, насправді лондонське сміття майже не потрапляє на звалище. Натомість 65,2 відсотка — найвищий показник у країні — спалюється. Забруднення від спалювання сміття – це лише одна проблема, яку столиця не вирішує. 15 травня 2024 р.
Щороку у Великій Британії ми відправляємо понад 15 мільйонів тонн сміття з наших домівок на звалище. Це еквівалент поховання понад 100 000 дорослих синіх китів. Завалювати нашу землю сміттям – це негарно. І це також створює значні проблеми для нашого довкілля.
Після бомбардування Бішопсгейта в 1993 році всі громадські сміттєві баки були вивезені, оскільки вони були основними цілями для приховування бомб. У 1998 році було укладено мирну угоду, щоб покласти край смуті в Північній Ірландії. оскільки, Лондон повільно відновлює громадські сміттєві баки, хоча їх все ще мало.
Лондон є дев'ятим за величиною викидом CO2 у світі. Хоча місто пройшло довгий шлях щодо якості навколишнього середовища після Великого смогу 1952 року – сильного забруднення повітря, яке вплинуло на Лондон – токсичне повітря, забруднення та втрата біорізноманіття серед іншого все ще створює серйозні проблеми для його жителів.
Основні пункти призначення лондонських масових відходів: переробка, спалювання як паливо для виробництва електроенергії та/або обігріву будівель і звалищ.
Після комплексного аналізу управління відходами в 38 країнах, Туреччина неодноразово стає найбільшою країною у світі, яка виробляє сміття.