Яка різниця між активними колонками та гучномовцями PA?

Активні гучномовці (також звані активними) включають вбудовані підсилювачі, тому все, що вам потрібно зробити, це підключити їх до джерела звуку, тоді як пасивні гучномовці потребують додаткового з’єднання, щоб додати цю потужність окремо. Живлення і пасивні колонки

пасивні колонки

Пасивний оратор (його також називають рецептивним двомовним або пасивним двомовним) є категорія мовців, які мали достатньо контакту з мовою в дитинстві, щоб мати її розуміння, схоже на рідну, але мало або не володіє нею активно.

https://en.wikipedia.org › wiki › Passive_speaker_(мова)

як правило, зовні виглядають майже однаково, особливо спереду.8 серпня 2022 р.

Активний (активний) проти. Активні динаміки спрощують вашу звукову систему, їх швидше та легше налаштувати, але вони не завжди є найкращим варіантом при проектуванні складних систем для стаціонарного встановлення у великих аудиторіях і залах. Пасивні АС вимагають окремих підсилювачів потужності, а іноді й кросоверів.

Що краще: пасивні чи активні колонки? Пасивні динаміки краще підходять для аудіоентузіастів, які хочуть налаштувати свій звук і мають можливість оновити частину свого налаштування, тоді як активні динаміки краще підходять для тих, хто все ще цінує хорошу якість звуку, але потребує більш зручного налаштування.

Деякі активні динаміки, призначені для використання в системі звукопідсилення, мають вбудований мікшерний пульт і мікрофонний попередній підсилювач, що дозволяє підключати мікрофони безпосередньо до динаміка. Активні динаміки мають кілька переваг, найочевиднішими є їх компактність і простота.

немає Якщо ваш мікшер включений і надсилає посилений сигнал, вам потрібно буде використовувати пасивні динаміки для належної роботи вашої установки.

Системи PA є більш досконалими, ніж звичайні динаміки, оскільки вони можуть забезпечувати живий звук для кількох аудіоджерел і можуть змішувати та підсилювати ці джерела для досягнення єдиного міксу. Системи PA бувають різних форм і розмірів і використовуються для посилення звуку на великих аренах і в клубах, а також на невеликих майданчиках.