Яка різниця між аморфною та кристалічною твердістю?

Вони відрізняються за своїм атомним складом. Вони обидва характеризуються своїми хімічними та фізичними властивостями, але головна відмінність полягає в їхній структурі. Аморфні тверді речовини м’якші й пластичніші за кристалічні й не крихкі. Аморфні тверді тіла більш пластичні, ніж кристалічні.

Складові атоми розташовані в регулярних, повторюваних структурах, відомих як кристалічні решітки в кристалічному твердому тілі. Одним із прикладів кристалічного матеріалу на основі кремнію є кварц: атоми кисню та кремнію розташовані у чітко визначеній впорядкованій структурі. Атоми в аморфному твердому тілі, однак, не мають далекого порядку.

кристалічний алмаз є кристалічний і анізотропний, тобто його властивості спрямовані.');})();(function(){window.jsl.dh('rvTsZvz6B76OwbkP7aTV0Qo__37','

в кристалічні тверді речовинирегулярна повторювана атомна структура створює чітку дифракційну картину під впливом падаючого рентгенівського променя. Вони також твердіші за аморфні тверді речовини та мають встановлені (або вузькі) температури плавлення та замерзання.

Ключовою відмінністю є атомна структура. Аморфні тверді тіла мають випадкове, неправильне розташування атомів, тоді як кристалічні тверді речовини мають упорядковану атомну структуру, засновану на повторюваних структурах решітки.

Принципова відмінність між кристалічними і аморфними сполуками полягає в тому розташування атомів, що їх утворюють. Кристалічна тверда речовина має великий діапазон упорядкованих молекул і різку температуру плавлення. Навпаки, аморфна сполука має короткий діапазон упорядкованих молекул і нерегулярне розташування своїх атомів.