Яка різниця між флуоресцентним зеленим і неоново-зеленим?

Chartreuse (#CCFF00) збільшує яскравість, пропонуючи жовто-зелений відтінок, який передає привабливість неоново-зеленого з дещо іншим тоном. Флуоресцентний зелений (#39FF14) майже синонім неоново-зеленого, забезпечує подібне світіння, але з відтінком синього, що робить його трохи прохолоднішим за температурою.

Флуоресцентні та неонові лампи схожі тим, що вони яскраві та живі, але вони не зовсім однакові. Неон — це особлива підмножина флуоресцентного кольору, яка є особливо яскравою та яскравою. Вони створюються за допомогою газу неону в скляних трубках, заряджених електрикою для створення видимого ефекту світіння.

З іншого боку, традиційні неонові вивіски дуже сильно нагріваються через них протікає флуоресцентний неоновий газ і ртуть. Ми б не рекомендували їх торкатися! Безпечно мати в дитячій кімнаті – або будь-де вдома!

Неонові (або флуоресцентні) кольори – це надзвичайно яскраві версії основних і вторинних кольорів, наприклад синій, червоний, зелений, жовтий і фіолетовий. Флуоресцентні кольори відрізняються від інших типів кольорів тим, що вони випромінюють світло, що робить їх люмінесцентними.

Неонове світло більше схоже на флуоресцентне світло, ніж на лампу розжарювання. Ось чому: 1. Легке виробництво: І неонові лампи, і люмінесцентні лампи використовують газ для виробництва світла. Неонові лампи містять неоновий газ, тоді як люмінесцентні лампи містять пари ртуті.

Неоновий зелений є надзвичайно яскравий зелений відтінок який наслідує свого близького сусіда по кольорі, зеленого лайма. Зелений лайм містить набагато більше червоного пігменту, ніж неоново-зелений, тоді як неоново-зелений додає лише відтінок синього пігменту для балансу.