Яка різниця між галогенованим і негалогенованим FR?

На відміну від сполук галогенів, негалогеновані сполуки не є стійкими і не викликають біонакопичення. Негалогенні антипірени можуть функціонувати незалежно і не потребують синергіста для забезпечення необхідної ефективності.

Негалогенні антипірени є добавки, що використовуються в полімерах для підвищення вогнестійкості в разі загоряння і уповільнення поширення вогню. Негалогенні антипірени не роблять полімер негорючим; вони допомагають протистояти вогню та виділяють менше тепла.

Галогеновмісні антипірени охоплюють велика група бром- або хлорвмісних хімічних речовин, які мають однакову функцію (тобто вогнезахисна). Крім того, що вони містять один або кілька галогенів, ці хімічні речовини можуть значно відрізнятися за своїми фізичними, структурними та хімічними властивостями.

Вплив HFR пов’язаний із широким спектром несприятливих ефектів у тварин і людей, у тому числі ендокринні порушення, імунотоксичність, репродуктивна токсичність, вплив на розвиток плода/дитини, функцію щитовидної залози та неврологічну функцію та рак/9,17-20/.

Були антипірени пов’язані з неврологічними пошкодженнями, гормональними збоями та раком. Серйозне занепокоєння викликає біонакопичення певних антипіренів у людей, що призводить до постійних хронічних проблем зі здоров’ям, оскільки рівень цих токсичних речовин з часом зростає в організмі.

На відміну від сполук галогенів, негалогеновані сполуки не є стійкими і не викликають біонакопичення. Негалогеновані вогнезахисні речовини можуть функціонувати незалежно і не потребують синергіста для забезпечення необхідної ефективності.