Яка різниця між герундієм і дієприкметниковим словосполученням?

Основна відмінність між дієприкметниковими фразами та герундійними фразами полягає в тому, як вони використовуються. Словосполучення з дієприкметниками діють як прикметники та змінюють іменники, тоді як словосполучення з герундієм виступають як окремі іменники. Причетне словосполучення: Купаючись в озері, рибки раділи. Фраза герундія: плавати в озері – це те, що риби роблять увесь день. 13 листопада 2023 р.

Герундій закінчується на -ing і функціонує як іменник. це буде підмет дієслова, об’єкт дієслова, об’єкт пропозиції та підмет доповнення. Частка може закінчуватися на -ing, -ed, -d, -t, -en або -n.

Фрази теперішнього часу Це стосується як правильних, так і неправильних дієслів. Приклади: дієприкметникові фрази теперішнього часу Вибігши за двері, хлопець попрощався з мамою. Я сів у крісло, думаючи, котра година. Помахавши татові на прощання, я пішов до шкільного автобуса.

Герундій — це іменник, який утворюється від дієслова за допомогою закінчення «-ing» (наприклад, «swimming», cooking»). Фраза герундія — це група слів, яка починається з герундія та включає будь-які його модифікатори чи об’єкти (наприклад, «купання в океані», «готування вечері щовечора для моїх друзів»).

Пам'ятайте, що герундій – це слова, які утворюються від дієслів і вживаються як іменники, завжди закінчуються на -ing; причастя – це слова, створені з дієслів, які можуть використовуватися як прикметники або в прислівникових словосполученнях, також закінчуються на -ing (якщо не виражають минулий час); а інфінітиви – це дієслова, які приймають простий час і йдуть за …

Основна відмінність між дієприкметниковими фразами та герундійними фразами полягає в тому, як вони використовуються. Словосполучення з дієприкметниками діють як прикметники та змінюють іменники, тоді як словосполучення з герундієм виступають як окремі іменники. Причетне словосполучення: Купаючись в озері, рибки раділи. Фраза герундія: плавати в озері – це те, що риби роблять увесь день.