Яка різниця між керованими та некерованими проектами?

Як правило, Керовані проекти – це ті, за якими вам потрібно ретельно стежити та активно керувати ними, тоді як некеровані вимагають невеликої уваги або взагалі не потребують її.

Некеровані комутатори призначені для простого підключення та запуску без налаштувань. Вони чудово підходять для використання в невеликих мережах лише з елементарними потребами. Однак керовані комутатори повністю конфігуруються, налаштовуються та надають низку даних про продуктивність.

Ви можете редагувати або змінювати компоненти, лише якщо їх додано до некерованого рішення. Тому ми можемо розглядати керовані рішення як запечатаний пакет, який ви розгортаєте, можливо, у робочому середовищі. З іншого боку, некеровані рішення — це відкриті пакети/пакети спільноти для розробки та тестування.

Існує два типи впровадження: керований і некерований. У керованому випадку модель програмування забезпечує бажану функціональність; у некерованому випадку програма повинна зробити це самостійно.

Ключова відмінність полягає в тому, що в той час як керований код виконується в середовищі виконання, забезпечуючи автоматичне керування пам’яттю та абстракції високого рівня, некерований код виконується безпосередньо на апаратному забезпеченні, надаючи розробнику більше контролю, але вимагаючи ручного керування пам’яттю та покажчиками.

На відміну від керованих груп екземплярів, групи некерованих екземплярів — це лише колекції окремих віртуальних машин, які не мають спільного шаблону екземплярів. Ви просто створюєте групу та додаєте до неї окремі віртуальні машини.