Яка різниця між кореневим доменом і доменом верхнього рівня?

Це найвища частина адреси веб-сайту та представляє базовий рівень ідентичності веб-сайту. Наприклад, за адресою сайту «www.siteground.com

www.siteground.com

SiteGround є компанія веб-хостингу, заснована в 2004 році в Софії, Болгарія. Станом на квітень 2023 року він надає хостинг для понад 3 000 000 доменів у всьому світі. Він надає спільний хостинг, хмарний хостинг, корпоративні рішення, хостинг електронної пошти та реєстрацію домену.

https://en.wikipedia.org › wiki › SiteGround

”, “siteground.com” є кореневим доменом. На відміну від цього, домен верхнього рівня (TLD) — це суфікс, який слідує за ім’ям домену, наприклад .com, . org, .

Простіше кажучи, TLD — це все, що стоїть після останньої крапки доменного імені. Наприклад, у доменному імені "google.com", ".com" є TLD. Деякі інші популярні домени верхнього рівня включають '. org', '.

Кореневий домен є найвищий ієрархічний рівень сайту та відокремлений від домену верхнього рівня крапкою (наприклад, rootdomain.com).

Домен схожий на адресу вашого веб-сайту в Інтернеті. Наприклад, www.namehero.com є доменним іменем. Кожен домен має бути унікальним для веб-сайту. Кореневий домен – це домен найвищого рівня в ієрархії веб-сайту і може вплинути на видимість вашого веб-сайту в рейтингу пошукових систем.

Кореневий сервер імен — це сервер імен для кореневої зони системи доменних імен (DNS) Інтернету. Він безпосередньо відповідає на запити щодо записів у кореневій зоні та відповідає на інші запити, повертаючи список авторитетних серверів імен для відповідного домену верхнього рівня (TLD).

Домен верхнього рівня (TLD) — це крайній правий сегмент доменного імені, розташований після останньої крапки. Також відомі як доменні розширення, TLDs служать розпізнавати певні елементи веб-сайту, наприклад його призначення, власника чи географічну зону.