Яка різниця між спільною та окремою поштовою скринькою?

Основна відмінність між спільною поштовою скринькою та скринькою користувача полягає в тому, що кілька людей можуть використовувати спільну поштову скриньку та відповідати з неї, використовуючи власні облікові дані, тоді як поштова скринька має лише одне ім’я користувача та пароль, які працюють для доступу.3 червня 2024 р

Поштова скринька користувача: користувачі за замовчуванням мають доступ до власної поштової скриньки та за потреби можуть надавати дозволи іншим. Спільна поштова скринька: дозволи призначаються користувачам адміністратором, що дозволяє кільком користувачам отримувати доступ до спільної поштової скриньки без прямого входу.

Це дозволяє відділам, які централізовано обслуговують співробітників (наприклад, довідкова служба, відділ кадрів або послуги друку), щоб відповісти на запитання співробітників. Це дозволяє кільком користувачам відстежувати та відповідати на електронні листи, надіслані на адресу електронної пошти (наприклад, адресу, яка використовується спеціально службою підтримки).

Без ліцензії спільні поштові скриньки обмежені 50 ГБ. Щоб збільшити ліміт розміру до 100 ГБ, спільній поштовій скриньці потрібно призначити ліцензію Exchange Online Plan 2. Ліцензія Exchange Online Plan 1 із додатковою ліцензією Exchange Online Archiving лише збільшить розмір поштової скриньки архіву.

Спільні поштові скриньки не потребують ліцензії та мають усі функції звичайної поштової скриньки; у них є вхідні, календар, список контактів тощо. Звичайна поштова скринька за замовчуванням надходить до користувача. Список розсилки буде надіслано групі людей, які повинні отримувати електронні листи, надіслані на певну адресу, наприклад ІТ-підтримки, адміністратора тощо.

Спільна поштова скринька дозволяє групі людей легко контролювати та надсилати електронну пошту з загальнодоступного електронного псевдоніма, наприклад [email protected]. Коли особа в групі відповідає на повідомлення, надіслане до спільної поштової скриньки, здається, що електронний лист надійшов із спільної адреси, а не від окремого користувача.