Яка різниця між жорстким диском SD і SATA?
Накопичувачі SATA менш дорогі та більш поширені, ніж SSD. Однак диски SATA також повільніше завантажуються та отримують дані, ніж SSD. Якщо ви шукаєте жорсткий диск із великою кількістю місця для зберігання, диск SATA може бути для вас, оскільки вони зазвичай містять терабайти даних.
Твердотільні накопичувачі (SSD) і жорсткі диски (HDD) є пристроями зберігання даних. SSD зберігають дані у флеш-пам’яті, тоді як HDD зберігають дані на магнітних дисках. SSD – це новіша технологія, яка використовує фізичні та хімічні властивості кремнію, щоб запропонувати більший об’єм, швидкість і ефективність зберігання.
Твердотільний накопичувач — це комп’ютерне обладнання з енергонезалежною пам’яттю (NVM), яке зберігає дані без рухомих частин. Тоді як жорсткі диски (HDD) використовують обертовий магнітний диск і механічну головку запису для обробки даних, SSD використовують заряд у напівпровідниках.
SSD є швидшими, тихішими, меншими, довговічнішими та споживають менше енергії, у той час як жорсткі диски дешевші та пропонують більший обсяг пам’яті та легше відновлюють дані у разі пошкодження.
Використовуйте інструмент дефрагментації
- Виберіть рядок пошуку внизу екрана.
- Введіть дефрагментацію.
- Натисніть «Дефрагментувати та оптимізувати диски».
- Перевірте, що вказано під типом носія для вашого жорсткого диска, щоб визначити, твердотільний диск (SSD) чи жорсткий диск (HDD).
SSD є найбільш витривалим. На другому місці SD-карта. Третє місце займає HDD не тому, що вони не виходять з ладу, а тому, що вони зазвичай подають попереджувальні знаки, перш ніж вийти з ладу.