Яка різниця між жовтими та червоними стрижневими флікерами?
форми мають засмаглі обличчя та сірі корони та червоний півмісяць на потилиці. У самців є чорна смуга вусів. У червоноостих форм сіре обличчя, коричневе тім’я та відсутність півмісяця на потилиці, а у самців є червона смуга вусів. Гібриди виглядають проміжними і поширені на краях ареалів цих двох груп.
Північні червоностержневі флікери мають безпомилкові крила, поцятковані темно-коричневими смугами. Їхні шовкові черева — це яскраві пір’я в горошок, а голови мають характерний червоний штрих дятла. Самців можна впізнати за чорною або рудою смужкою біля основи дзьоба, схожою на вуса.
За однакового раціону східний флікер буде мати жовте пір’я, західний флікер — червоне пір’я, а інтерградний флікер — помаранчеве пір’я. Винятком із цього правила є хімічна сполука, що міститься в плодах деяких азіатських жимолостей, зараз поширений на більшій частині Північної Америки.
Північний миготливий блимає яскравими кольорами під коричневими крилами та хвостом під час польоту, тоді як червоноголовий дятел носить їх відкрито, його яскраво-червона голова контрастує з чорно-білими крилами та тілом.
Північні флікери на заході Північної Америки мають червоні під хвостом і крила, а позолочені флікери жовті. Північні флікери також мають менше коричневого кольору на голові, ніж позолочені флікери.
Жовті форми мають засмаглі обличчя та сіре тім’я та червоний півмісяць на потилиці. У самців є чорна смуга вусів. Червоноострі форми мають сіре обличчя, коричневе тім’я та відсутність півмісяця на потилиці, а самці мають червону смугу вусів.Гібриди виглядають проміжними і поширені на краях ареалів цих двох груп.