Яка справжня історія Онама?

Історія Онама є корениться в легенді про короля Махабалі

Махабалі

Махабалі (IAST: Mahābalī), також відомий як Балі, Індрасенан або Мавелі, є король дайтя, представлений в індуїзмі. Він онук Прахлади і нащадок мудреця Кашьяпи. Є багато версій його легенди в стародавніх текстах, таких як Шатапатха Брахмана, Рамаяна, Махабхарата та кілька Пуран.

https://en.wikipedia.org › wiki › Махабалі

, щедрий король асурів, якого любили за його правління над Кералою. Боги, яким загрожувала його влада, домагалися втручання Вішну (одного з головних божеств індуїзму), який намагався відібрати землю у царя Махабалі. 5 березня 2024 р.

Три світи повернуто Індрі, а Махабалі та асурів вигнано в підземний світ (Патала). Однак, ставши свідком любові Махабалі до своїх підданих, Вамана виконує єдине бажання короля відвідувати його королівство раз на рік. Це повернення Махабалі додому відзначається як Онам у Кералі щороку.

Оскільки місця не залишилося, Махабалі, щоб виконати свою обіцянку, запропонував свою голову, і Вамана своїм третім кроком відправив його в Патхалу (підземний світ). однак, Господь Вішну прийняв бажання Махабалі дозволити йому відвідувати своїх підданих раз на рік, і цей день його повернення став святкуватися як Онам.

Махабалі, відданий Господа Вішну, був сином Вірочана та онуком Прахалада. Він був праведним і милосердним чоловіком і ставився до всіх своїх підданих однаково. Під час його правління не було бідності, злочинності та жорстокості.

Онам також. головна щорічна подія для малайців у Кералі та за її межами. Це свято врожаю, яке ми, мусульмани, відзначаємо вонам як наша культура Керали (культура Південної Індії) ми просто їмо хорошу традиційну їжу. Це традиційна їжа в стилі Керали, яка подається на банановому листі.

Король Махабалі в самовідданому вчинку запропонував Вішну власну голову замість того, щоб відібрати більше землі у свого народу. Вішну, вражений смиренням Махабалі, дозволив королю щорічно відвідувати Кералу — саме це щорічне повернення перетворилося на святкування Онама.