Який стиль роботи міленіалів?
Міленіали працюють багато робочих годин, не очікують, що робота припиниться, коли вони вийдуть з офісу, і досить мотивовані. Вони хочуть внести внесок, що перевищує їхню посадову інструкцію, і просунутися вгору в організації. Зведіть до мінімуму повторювану роботу та залучіть міленіалів до роботи, щоб покращити процеси, щоб робота кожного була більш ефективною.
Цінність міленіалів цікава робота та хороший баланс між роботою та особистим життям. Вони не вірять, що надмірні вимоги роботи варті жертв в особистому житті. Мілленіали хочуть гнучкості свого робочого дня і готові відмовитися від підвищення зарплати та підвищення заради гнучкого робочого графіка.
Народжене між 1981 і 1996 роками покоління Millennial привносить на робоче місце зовсім інший набір цінностей. Баланс між роботою та особистим життям, гнучкість і цілеспрямованість є основою їх підходу до роботи. Для співробітників Millennial досвід роботи має величезне значення.
Міленіали є висока кар'єра, і вони завжди дивляться на ширшу картину. З кожним досвідом роботи вони хочуть навчатися, рости та розвиватися. Вони жахаються слова «застій» і хочуть мати прогресивну кар’єрну траєкторію. Крім того, вони більше прагнуть до роботи, ніж бебі-бумери.
Міленіали часто відмінні члени команди, оскільки вони, як правило, добре працюють із різними групами людей. Вони часто віддають перевагу налагодженню дружби на своїй роботі, і вони цінують перспективи, які відрізняються від їхніх власних.
Перегляньте список нижче, щоб побачити найпопулярніші вакансії для міленіалів.
- Статистики. …
- Бармени. …
- Фінансові аналітики. …
- Менеджери по рекламі та акції. …
- Помічники лікаря. …
- Веб-розробники. …
- Аналітики маркетингових досліджень та маркетологи. …
- Оператори та монтажери телебачення, відео та кіно.