Яка танцювальна форма Танджавура?

Класичний танець

Класичний танець

Кількість стилів індійського класичного танцю коливається від шести до восьми-дванадцяти або більше, залежно від джерела та вченого; Головна організація зі збереження індійського мистецтва Академія Сангіт Натак визнає вісім: Бхаратанатям, Катхак, Кучіпуді, Одіссі, Катхакалі, Саттрія, Маніпурі та Мохініяттам.

https://en.wikipedia.org › wiki › Індійський_класичний_танець

ентузіасти в усьому світі знають братів Танджор (Танджавур), також відомих як «Квартет Танджор». Ці брати — Поннайя, Чіннайя, Шіванандам і Вадівелу — формалізували Бхаратанатйам

Бхаратанатйам

Бхаратанатьям (тамільська: பரதநாட்டியம்) є індійська форма класичного танцю, що виникла в Таміл Наду, Індія. Це класична форма танцю, визнана Sangeet Natak Akademi, яка виражає релігійні теми Південної Індії та духовні ідеї індуїзму та джайнізму. Бхаратанатйам. Рідна назва. பரதநாட்டியம் (тамільська)

https://en.wikipedia.org › wiki › Bharatanatyam

у ретельну форму мистецтва в 19 столітті.10 лютого 2022 р

Форма танцю Bharatnatyam Вважається, що він походить з Танджора в Таміл Наду, і вважається, що йому понад 2000 років. Натьясаштра Бхаратмуні та Абхіная Дарпана Нандікешвара є джерелами інформації про Бхаратнатьяма.

Космічний танець Шиви Головне божество храму, Господь Шива, відзначається через фестиваль храмового танцю в Танджавурі, де зображення божества в позі «Ананда Тандава», що символізує космічний танець блаженства, стає центром відданості.

Стиль Танджор Це окремий стиль Бхаратанатьяма, який почався з Аларіпу. Цей вид танцю включає в себе більш високий рівень відданості релігійним божествам. Це релігійний нащадок форм Bharatanatyam, які виконуються в традиційних храмах.

Бхаратанатйам Бхаратанатйам. Bharatanatyam – це танець Таміл Наду на півдні Індії. Він бере свій початок від Натьяшастри, стародавнього трактату про театр, написаного міфічним священиком Бгаратою. Спочатку храмовий танець для жінок, bharatanatyam часто використовується для вираження індуїстських релігійних історій і побожностей.');})();(function(){window.jsl.dh('ceLsZsjbE76XseMPm7_j0AY__57','

Район Танджавур називають «рисовою чашею Тамілнаду» через його сільськогосподарську діяльність у дельті річки Кові. Храм, культура та архітектура Танджавура відомі у всьому світі.