Яка теорія стоїть за посмішками?
Посміхатися – і бачити, як хтось інший вам усміхається – насправді змінює мозок. Це збільшує виробництво «щасливих хімічних речовин, таких як дофамін, серотонін і окситоцин. Насправді одна посмішка може активувати схему щастя в мозку так само, як думка про 2000 плиток шоколаду або 25 000 доларів. 6 травня 2024 р.
Теорія така коли економіка США є сильною та має значне зростання ВВП, інвестори інвестуватимуть значні кошти в активи США, тим самим ще більше підвищуючи вартість долара США.
Коли м’язи нашої посмішки скорочуються, вони посилають сигнал у мозок, стимулюючи нашу систему винагороди та ще більше підвищуючи рівень гормонів щастя, або ендорфінів.. Коротше кажучи, коли наш мозок відчуває себе щасливим, ми посміхаємося; коли ми посміхаємося, наш мозок почувається щасливішим.
Посмішка зменшує стрес. Стрес і тривога можуть бути постійними проблемами, але частіша посмішка допомагає розуму та тілу звільнитися від стресу природним шляхом. Усмішка допомагає зменшити рівень гормонів, викликаних стресом, у крові, що допомагає уникнути втоми надниркових залоз. Посмішка посилює позитивні емоції.
Ваш мозок обробляє ваші емоції, і коли ви щасливі, він посилає повідомлення до ваших вуст, щоб сформувати посмішку. Але те, що ви можете не знати, так це те, що насправді це працює і в інший спосіб. Якщо ваш рот свідомо сформувати посмішку, це сигналізує вашому мозку про те, що ви відчуваєте себе щасливим.
Фільм «Посмішка» пояснив метафору для контроль людини над своїм розумом у відповідь на травму та тиск, який відчувають люди, щоб приховати свою боротьбу підробленим щастям. Істота ясно дає зрозуміти Роуз під час закінчення Посмішки, що вона є в’язнем власного розуму.