Яке коло життєвої теорії в «Королі Леві»?
В даному випадку – про «коло життя». Кола не мають ні початку, ні кінця. Якщо ми починаємо з будь-якого місця на колі та йдемо по ньому, ми потрапляємо в петлю, повертаючись туди, звідки почали. Коло Короля Лева було приблизно велика петля життя і смерті, і так само з колом життя на ваших пасовищах.
Коло Життя є ідеологія, заснована на переконанні, що кожна жива істота існує як частина тонкої рівноваги. Він постановляє, що кожна тварина повинна з повагою ставитися до інших і утримуватися від споживання більше, ніж належна їм частка, оскільки кожна тварина врешті-решт буде спожита твариною, меншою за неї.
Кожна жива істота є частиною циклу. Рослини і тварини народжуються, ростуть, споживають або виробляють, і зрештою вмирають, звільняючи місце для нового життя на своєму місці. Без цього циклу життя екосистеми та біосфера не змогли б вижити.
Можливо, ви думаєте про каблучку, сонце чи місяць. Можливо, ви думаєте про велосипеди або цикли, такі як цикли рослин або життєві цикли. Коло життя є символічне зображення народження, виживання та смерті. Життя представлене у вигляді кола, тому що це постійна петля.
Теорія свідчить, що Тімон, який явно розумніший і харизматичніший за Пумбу, є головою культу, і несвідомо залучає Сімбу на свій бік, оскільки він знає, що з нього виросте могутній лев..
На цьому уроці діти дізнаються про це живі істоти не можуть жити вічно, і смерть є частиною кола життя. Вони дізнаються про різні слова, пов’язані зі смертю, і про те, як впоратися зі своєю втратою.