Яке правило для формального есе?

Найкраще уникайте використання займенників 1-ї та 2-ї особи, сленгових виразів, нестандартної дикції та скорочень в офіційному есе. Вони в основному використовуються в щоденному мовленні та вважаються недоречними в академічному письмі.11 червня 2024 р.

Формальні правила написання У цьому типі письма слід використовувати буквальні значення. Слід уникати штампів і сарказму. Заохочується перспектива від третьої особи. Перспектива від першої та другої особи зарезервована для неофіційних текстів.

Структура есе поділяється на вступ, який представляє вашу тему та тезу, основний вміст, що містить ваш глибокий аналіз і аргументи, і висновок, який підсумовує ваші ідеї.

Офіційна мова характеризується використання стандартної англійської мови, більш складні структури речень, рідкісне використання особистих займенників і відсутність розмовних або сленгових термінів. Неформальна мова дозволяє використовувати нестандартні англійські форми, розмовну лексику та, як правило, коротші структури речень.

Не використовуйте сленг, жаргон, просторіччя чи сексистську мову. Не використовуйте скорочені дієслівні форми (скорочення), наприклад they're, isn't, can't. Не використовуйте загальновживаної лексики, наприклад, мати, багато, приємно, інше.

Офіційний письмовий голос

  1. Не використовуйте займенники першої особи («я», «мені», «мій», «ми», «нас» тощо). …
  2. Уникайте звертатися до читачів на «ви». …
  3. Уникайте використання скорочень. …
  4. Уникайте просторіччя та сленгових виразів. …
  5. Уникайте нестандартної дикції. …
  6. Уникайте скорочених варіантів слів. …
  7. Уникайте надмірного використання коротких і простих речень.