Яке визначення здорових сімейних стосунків?

Здорові сім'ї тримаються разом. У здорових сім'ях є постійна згуртованість один з одним у значущих стосунках, які є стабільними. Людям подобається проводити час один з одним, вони мають спільні цінності та інтереси.

Сімейні стосунки – це зв'язок між членами сім'ї. Кровний зв’язок означає спорідненість за народженням, тоді як спорідненість означає шлюб. Загальною рисою, яка очікується від сімей, є спільне проживання, що означає спільне проживання сім’ї.

Тим не менш, є кілька характеристик, які зазвичай ототожнюють із добре функціонуючою сім’єю. Деякі з них включають: підтримку; любов і турбота про інших членів сім'ї; забезпечення безпеки та відчуття причетності; відкрите спілкування; щоб кожна особа в родині відчувала себе важливою, цінною, шанованою та шанованою.

Сімейні стосунки включають будь-який зв’язок, встановлений кров’ю, шлюбом або усиновленням, навіть якщо вони віддалені. Наприклад, двоюрідні брати та сестри всіх ступенів, тітки, дядьки, бабусі та дідусі включені. Сюди також входять стосунки, встановлені через шлюб, як-от зв’язки між родичами та зведеними сім’ями.

Міцна сім'я характеризується почуття безпеки, прийняття, любові та ефективного спілкування. Щоб побудувати міцні сімейні стосунки, потрібно якісно проводити час разом, налагоджувати хороше спілкування, виявляти вдячність і мати стійкість.

Міцні сім’ї допомагають дітям почуватися в безпеці. Міцні сім’ї відрізняються теплом і турботою, хорошим спілкуванням, передбачуваністю та міцними зв’язками з іншими людьми поза сім’єю.