Яке значення буржуазії?

в Марксистська теорія

Марксистська теорія

Марксистська теорія історії вважає класову боротьбу рушійною силою історії, і вона розглядає капіталізм як найновішу та найкритичнішу історичну стадію — найкритичнішу, тому що на цій стадії пролетаріат нарешті об’єднається.

https://www.britannica.com › короткий зміст › Марксизм

, буржуазія відіграє героїчну роль шляхом революціонізація промисловості та модернізація суспільства. Однак він також прагне монополізувати переваги цієї модернізації шляхом експлуатації безмайнових пролетаріат

пролетаріат

Пролетаріат (/ˌproʊlɪˈtɛəriət/; від латинського proletarius «виробляє потомство») — це соціальний клас найманих працівників, тих членів суспільства, чиє володіння значною економічною цінністю — це їхня робоча сила (їхня здатність до праці). Представник такого класу — пролетар або пролетар.

https://en.wikipedia.org › wiki › Пролетаріат

і тим самим створюючи революційну напругу.

У комуністичній філософії буржуазія — це соціальний клас, який став власником засобів виробництва під час сучасної індустріалізації та чиїми суспільними інтересами є цінність приватної власності та збереження капіталу для забезпечення збереження свого економічного панування в суспільстві.

Обличчя європейської буржуазії настільки різні, що спільні риси можна помітити лише на найпростішому рівні: володіння власністю з бажанням і засобами її збільшення, звільнення від минулих настанов щодо інвестицій, готовність працювати, щоб заробити на життя, і почуття бути вищим над міськими робітниками чи…

Простіше кажучи, буржуазія — клас гнобителів, які, як стверджував Карл Маркс, будуть знищені під час робітничої революції. Зокрема, буржуазія була класом, який контролював засоби виробництва, а також майже все багатство.

відповідність стандартам і умовностям середнього класу. Синоніми «буржуазної ментальності»: консервативна, матеріалістична. середнього класу. займаючи проміжне соціально-економічне становище між нижчими класами та заможними.

Таким же чином і буржуазна мораль підкреслює моногамію, цнотливість, скромність і слухняність.