Яке значення фестивалю Опет?

Ритуали свята Опет відсвяткували священний шлюб о Амун

Амун

Амон (також пишеться Аммон) став одне з найважливіших божеств Стародавнього Єгипту, а в наступні роки об’єднався з Гором в одного бога. Він починав як фіванський бог вітру та родючості, перш ніж його визнали верховним божеством, і більша частина величезних багатств Єгипту була присвячена його храму.

—з ким злився цар—і Мут

Мут

Мут, також відомий як Маут і Моут, був богиня-мати, якій поклонялися в стародавньому Єгипті. Її ім'я на давньоєгипетській мові означає мати. Мут мав багато різних аспектів і атрибутів, які змінювалися і значно розвивалися протягом тисяч років давньоєгипетської культури.

https://en.wikipedia.org › wiki › Mut

, що призводить до належної передачі королівської ка і, таким чином, забезпечує збереження королівської влади.

Опет (Apet, Ipet, Ipy) була доброзичливою богинею-бегемотом, відомою як божество-захисник і живитель. Здається, її ім'я означає «гарем» або «улюблене місце». Наша перша згадка про неї походить із текстів пірамід, де король просить, щоб він міг годувати її грудьми, щоб він «не відчував ні спраги, ні голоду…

Опет, давньоєгипетське свято другого місяця місячного календаря. На святкуванні Опета, бог Амон, Мут, його дружина та Хонс, їхній син, здійснив ритуальну подорож від їхніх святинь у Карнаку до храму Луксор (названий фараонами Єгипту Іпет Ресит, звідси й назва свята).

Фестиваль Опет: У другому місяці єгипетського календаря в Ахеті відбулося свято Опет. Це найзначніше свято в історії Єгипту, а також найдовше свято у фіванському календарі свят, яке зросло з 11 до 15 до 20 днів у Середньому царстві.

Фестиваль Опет був щорічне свято в стародавньому Єгипті, яке знаменувало відновлення Нілу та божественне правління царя. Він проводився у Фівах (Луксор) протягом другого місяця Ахета, який є сезоном розливу Нілу.

Ритуали свята Опет святкували священний шлюб Амона, з яким об’єднався цар, і Мут, що призвело до належної передачі царської ка і, таким чином, забезпечило збереження королівської влади.