Яке значення концепції плоского світу?

Фрідман

Фрідман

Томас Лорен Фрідман (/ˈfriːdmən/ FREED-mən; нар. 20 липня 1953) — американський політичний оглядач і письменник. Він є триразовим лауреатом Пулітцерівської премії та є щотижневим оглядачем The New York Times.

https://en.wikipedia.org › wiki › Thomas_Friedman

вважає, що світ плоский у тому сенсі, що умови конкуренції між промисловими ринками та ринками, що розвиваються, вирівнюються. Він розповідає про багато компаній в Індії та Китаї, які стають частиною глобальних комплексних ланцюгів поставок через процес, який називається аутсорсинг.

На думку Фрідмана, світ плоский тому, що глобалізм зрівняв умови гри. Люди, які живуть у віддалених країнах третього світу, можуть брати участь в економіці країн першого світу.

Він аналізує глобалізацію на початку 21-го століття, припускаючи, що у світі є рівні умови гри, де країни, компанії та окремі особи повинні залишатися конкурентоспроможними на глобальному ринку.

Метафора плоского світу розглядати світ як рівне ігрове поле з точки зору комерції, де всі конкуренти мають рівні можливості. багато в чому приписують Томасу Фрідману та його бестселеру 2005 року «Світ плоский».

Рівень життя підвищиться у всьому світі, оскільки світові тенденції наближатимуться до справжнього «плоского світу». Загальний ВВП і заробітна плата мають зрости, бізнес стане ефективнішим, а ціни впадуть через конкуренцію. Країни з економічною проблемою, ймовірно, побачать найвище зростання рівня життя.

Плоска світова економіка. «Плоский світ» — це фраза, яку придумав Томас Фрідман цей світ є домом для багатьох продуктів. Продукт або послуга можуть бути виготовлені, зібрані та використані в різних країнах.