Яке золоте правило охорони машини?

Запобігти контакту – Кожух машини повинен запобігати контакту рук, рук або будь-якої іншої частини тіла оператора чи іншої особи з небезпечними рухомими частинами під час роботи машини. 18 липня 2019 р.

Охоронець повинен стежити за тим, щоб ніякі предмети не впали на рухомі частини. Захист не може створити небезпеку, таку як точка зрізу, нерівний край або незавершена поверхня, яка може спричинити розрив. Будь-яке огородження, яке заважає оператору виконувати роботу швидко та комфортно, незабаром може бути відхилено або проігноровано.

Сам по собі не повинен становити небезпеки та не створювати перешкод. Забезпечує безпечне обслуговування та змащування. Не можна допускати падіння продукту або предметів на рухомі частини або на людей.

Загальні правила техніки безпеки Жодне обладнання не можна залишати працюючим без нагляду. Про будь-які пошкодження машин, інструментів, пристосувань тощо слід негайно повідомити керівника. Машини повинні бути повністю зупинені та знеструмлені, перш ніж намагатися прибрати застряглу роботу або сміття.

Обертові частини, такі як шестерні та шківи, ​​розташовані на висоті 7 футів (2,13 м) або менше над робочою поверхнею, мають бути захищені, щоб запобігти контакту працівників з рухомими частинами.

Положення 11(1) Правил надання та використання робочого обладнання 1998 року зазначається: кожен роботодавець повинен гарантувати, що відповідно до пункту (2) використовуються ефективні засоби. B. Зупинити рух будь-якої небезпечної частини механізму або обертової штанги до того, як будь-яка частина людини увійде в небезпечну зону.