Які питання поставити під час консультації читачів?
Ви можете використати дві фрази: «Розкажіть мені про прочитану книгу, яка вам дуже сподобалася.” «Розкажи мені історію останньої книги, яка тобі сподобалася». Це дозволить отримати від патрона необхідну інформацію, щоб правильно запропонувати книги, які відповідають його потребам та інтересам.
Інтерв'ю з читачами
- Консультаційне інтерв’ю з читачами передбачає залучення патрона до розмови, яка виявляє набір інформації про їхні читацькі інтереси та звички. …
- «Розкажіть мені про прочитану книгу, яка вам дуже сподобалася».
- «Розкажи мені історію останньої книги, яка тобі сподобалася».
7 важливих запитань, які слід поставити своїй дитині під час розповіді
- Як ви думаєте, що може статися в цій історії?
- Як ви думаєте, яке слово має бути наступним?
- Як знову звали того героя?
- Чи здається вам щось у цій книзі знайомим?
- Чим ця історія могла б бути іншою, якби її розповідали з точки зору іншого героя?
Методи консультування прямих читачів включають фронтально та групово. Під час спілкування віч-на-віч RA просить окремого читача розповісти йому про те, що він читає, що йому подобається або не подобається, чи хочуть вони чогось подібного чи іншого, який у них настрій тощо.
Ці дії можуть включати все, починаючи з вибір правильних книг для колекції бібліотеки, полегшення пошуку хороших книг для браузерів, винесення книг за стіни бібліотеки.
Це передбачає: 1. Розуміння, чому люди читають; 2. Розуміння того, як різноманітні інтереси, потреби та походження впливають на вибір читання; 3. Розширення власних читацьких смаків з метою обміну знаннями з широкою та різноманітною клієнтурою; 4.