Які відносини між аудиторською комісією та зовнішніми аудиторами?

Роль аудиторського комітету. Аудиторський комітет повинен знати про обсяг роботи, яку виконують зовнішні аудитори, а також про ступінь координації з внутрішнім аудитом, а також про те, чи має намір зовнішній аудит використовувати роботу внутрішнього аудиту чи використовувати внутрішній аудит для прямої допомоги.

Внутрішні аудитори також охоплюють процеси управління та середовище внутрішнього контролю, спрямоване на пом’якшення ризиків і проблем управління. Робота зовнішнього аудиту пов’язана з циклом зовнішньої фінансової звітності компанії та призначена для підтримки щорічного висновку зовнішнього аудитора щодо фінансової звітності.

Відносини між ревізійною комісією та внутрішнім аудитом є має вирішальне значення для належного управління. Відкриті стосунки, які сприяють покращенню комунікації та продуктивності, допомагають побудувати ефективну та ефективну діяльність внутрішнього аудиту, яка найкраще підходить для того, щоб допомогти організації досягти її цілей.

Аудиторські комітети зазвичай затверджують вибір зовнішнього аудитора. Зовнішній аудитор (також званий публічною бухгалтерською фірмою) переглядає фінансові звіти суб’єкта господарювання щоквартально, перевіряє фінансові звіти суб’єкта господарювання щорічно та видає висновок, що надає впевненість щодо річних фінансових звітів суб’єкта господарювання.

Чому зовнішній аудитор першим звертається до аудиторської комісії? Забезпечити незалежність між радою та аудиторською фірмою. Аудиторська комісія складається з незалежних NED, які, отже, можуть отримати об’єктивну думку про аудиторський звіт.

Регулюючі органи розглядають аудиторські комітети як життєво важливих привратників, які діють як механізм стримування та балансування для захисту інвесторів від потенційних фінансових викривлень і шахрайства. Зовнішні аудитори відіграють ключову роль у допомозі аудиторському комітету виконувати цю відповідальність.