Які властивості кори дуба?
Кора. З часом кора дуба оживає. Поки молоді дуби мають кору темно-коричневого кольору, старші дуби мають червонуватий відтінок і часто чорніють. Крім того, у міру дорослішання дерева на його березі з’являються борозни та лускаті містки.7 липня 2013 р.
Кора дуба є дуже міцний, твердий і волокнистий зовнішній щит дуба. З землистим і пиловим ароматом кору найчастіше обсмажують, подрібнюють і настоюють у теплій воді для приготування чаю.
Кора дуба є дуже грубий і товстий, з глибокими тріщинами, що проходять вертикально вздовж стовбура, де клен набагато більш гладкий і ніжний для ока. Забарвлення кори дуба часто буває сіро-коричневого відтінку (білий дуб), у червоних дубів коричнево-цегляний червонуватий відтінок. Ще одна ознака дуба – це листя.
З кори виготовляють ліки. Кора білого дуба є використовують як чай при артриті, діареї, застуді, лихоманці, кашлі та бронхіті; для збудження апетиту; і для поліпшення травлення.
Усі породи дуба міцний, твердий, важкий і щільний з дуже близьким зерном і, завдяки високому вмісту дубильних речовин, вони дуже стійкі до ураження комахами та грибками. Застосування: Дуб зазвичай використовується для виготовлення меблів, столярних виробів, підлоги, панелей, настилу та шпону.
Гілки та кора: кора темний, товстий і з борознами вздовж. Гілочки сірі з великою кількістю дрібних кінцевих бруньок.