Якими були ідеї Кеннета Вальца?
У книзі «Людина, держава і війна» Вальс пропонує триобразний погляд на поведінку в міжнародних відносинах. Першим образом була особистість і людська природа; друга – національну державу, а третя – міжнародну систему.
Дві основні риси теорії Вальса такі анархічний стан міжнародних відносин і розподіл влади між державами. Стан анархії означає відсутність вищого органу для вирішення міжнародних спорів. Простіше кажучи, світова політика анархічна, тому що немає світового уряду.
Уолтс стверджує, що широкі моделі поведінки держав можна розуміти як наслідок того, що держави переслідують стимули, надані анархічною структурою міжнародної системи. Він стверджує, що держава переслідує свою безпеку понад інші цілі, що обмежує потенціал для співпраці та створює конкуренцію в безпеці.
5.3.2 Системний підхід Кеннета Вальца Вони, відповідно, егоїстична природа людини; поведінка держав та інститутів; і тиск міжнародної системи. Далі Вальц заявив, що питання високої політики, такі як війна, визначаються міжнародною системою.
Неореалізм або структурний реалізм — це теорія міжнародних відносин, яка наголошує на ролі силової політики в міжнародних відносинах, бачить конкуренцію та конфлікт як тривалі риси та бачить обмежений потенціал для співпраці.
Уолтс стверджує, що сучасна геополітика існує в стані міжнародних справ, який можна порівняти зі станом вічної міжнародної анархії. Він відрізняє анархію міжнародного середовища від порядку внутрішнього.