Який час вирішення мертвого часу?

Роздільний або мертвий час детектора є мінімальний період часу, який повинен пройти після того, як детектор виявив частинку/фотон, перш ніж він зможе виявити наступну частинку/фотон.

Розраховується за ділення суми всього витраченого часу (днів або годин) на кількість вирішених справ.

Правило, що мертвий час зазвичай повинен знаходитися в діапазоні від 20 до 30 відсотків, його слід змінити. Усе ще має сенс підтримувати максимум 30 відсотків простою в більшості умов, але користувачі повинні в першу чергу зосередитися на роздільній здатності як еталону для збору високоякісних даних із збільшенням пропускної здатності.

Функціонально мертвий час і час відновлення можна визначити наступним чином: Мертвий час: інтервал часу після появи імпульсу, протягом якого лічильник нечутливий до подальших іонізуючих подій. Час відновлення: інтервал часу, який має пройти після появи імпульсу, перш ніж повнорозмірний імпульс може знову виникнути.

Мертвий час відноситься до період часу після сходження лавини, коли лічильник Гейгера не може виявити інший відлік. Це відбувається тому, що для повернення детектора в непровідний стан потрібен невеликий проміжок часу.

Обчисліть середній час вирішення за ділення загального часу вирішення для всіх заявок, розкритих за певний проміжок часу, на загальну кількість заявок, розкритих за той самий проміжок часу.