Який ККД компресора?
Ефективність стиснення становить відношення роботи, необхідної для адіабатичного стиснення газу, до роботи, фактично виконаної в циліндрі компресора. як показано на картках-індикаторах (рис. 18-12 і 18-16). Тепло, що виділяється під час стиснення, збільшує роботу, яку необхідно виконати в циліндрі.
Це може бути корисно для виміряти тиск нагнітання як показник ефективності. Точка роси: відстеження точки роси стисненого повітря забезпечує оптимальну роботу сушильного обладнання та підтримку якості стисненого повітря. Потужність: Вимірювання споживання електроенергії є чудовим показником ефективності повітряного компресора.
Коефіцієнт стиснення (CR) — це термін, який використовується для опису відношення довжини стисненої вихідної послідовності (B1) до довжини нестиснутого вхідного сигналу (B0) і вимірюється в бітах на піксель (bpp), як описано в рівнянні. (3). CR можна використовувати для оцінки ефективності стиснення, наприклад вищий CR означає кращу компресію.
У цьому дослідженні експеримент проводився при 603, 1002 і 1617 (об/хв) на двоступінчастому поршневому компресорі. Результати показали, що найнижча швидкість мала найвищий ізотермічний ККД 86,7%, середня швидкість – 82,93%, а найвища швидкість – 79,88%..
Відцентровий — політропний ККД зазвичай використовується для відцентрових компресорів, а не адіабатичний. Адіабатичний зазвичай використовується для повітряних компресорів. Типовий політропний ККД коливається від 70 відсотків до 85 відсотків.
7.9. Для парового циклу охолодження систем охолодження компресори вважаються серцевиною цих систем. Для поршневих компресорів ізоентропічний ККД зазвичай знаходиться в діапазоні 70%–90% (Пітерс та ін., 2002).