Який міжсервісний інтервал для cat генератора?
Опція генератора ESI збільшує інтервал безобслуговуваного обслуговування з 500 до 1000 годин, що забезпечує зниження витрат на технічне обслуговування протягом усього терміну служби генераторної установки, що ще більше розширює асортимент продукції для телекомунікаційних додатків і віддалених установок.
кожні 6-12 місяців Залежно від марки та моделі вашого генератора, частота технічного обслуговування може змінюватися, але приблизне керівництво полягає в тому, щоб його обслуговувати кожні 6-12 місяців або кожні 500 годин роботи, залежно від того, що станеться раніше. Портативний генератор потребує заміни свічок запалювання кожні 100-150 годин!');})();(function(){window.jsl.dh('DJjrZu3fJNqokdUP_qqmsQI__31','
Рекомендована періодичність професійного обслуговування дизельного генератора залежатиме від його використання та часу роботи. Як загальне керівництво, ви повинні прагнути виконати повний профілактичний огляд і обслуговування вашого генератора раз на 6 місяців або кожні 400 годин роботи.
У середньому ваш дизель-генератор зазвичай має працювати звідки завгодно 15,000 – 50,000 до того, як настане термін служби. Однак генератор може прослужити до 30 років, якщо він працює лише 650 годин на рік. І навпаки, тривалість життя зменшиться, якщо буде більше потреби в тому, щоб генератор працював більше годин на рік.
Частота обслуговування генератора залежить від використання та факторів навколишнього середовища. Однак загальна вказівка така: Щомісячні перевірки: візуальні перевірки, перевірки рівня рідини та перевірки акумулятора. Щоквартальне технічне обслуговування: заміна масла та фільтрів, перевірка системи охолодження та перевірка навантаження.
Контрольний список щорічного технічного обслуговування генератора
- Замінити масло.
- Замінити масляний фільтр, паливний фільтр, повітряний фільтр.
- Промивна система охолодження.
- Перевірте проводку/електричну систему.
- Поміняти свічки запалювання.
- Перевірка перемикача передач.