Який поведінковий підхід до лікування тривоги?
Когнітивно-поведінкова терапія КПТ є прикладом одного з видів психотерапії, який може допомогти людям із тривожними розладами. КПТ навчає людей різним способам мислення, поведінки та реакції на об’єкти та ситуації, що викликають тривогу та страх. КПТ має три фази: навчання, застосування та запобігання рецидивам.
Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) це розмовна терапія, яка може допомогти вам впоратися зі своїми проблемами, змінивши спосіб мислення та поведінки. Найчастіше він використовується для лікування тривоги та депресії, але може бути корисним для інших психічних і фізичних проблем зі здоров’ям.
Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) є найефективнішою формою психотерапії тривожних розладів. Як правило, це короткочасне лікування, КПТ зосереджується на навчанні вас конкретним навичкам, щоб покращити симптоми та поступово повернутися до діяльності, якої ви уникали через тривогу.
Поведінкові теорії тривоги стурбовані двома проблемами: придбання та обслуговування. Оригінальний поведінковий опис (Watson & Morgan, 1917) зосереджувався на питанні онтогенезу (придбання) і пропонував процедуру кондиціонування Павлова як основну модель пояснення.
Поведінкові інтервенції Методи впливу покладаються на теорію навчання, щоб пояснити, як тривалий страх зберігається протягом тривалого часу. Зокрема, підвищена тривожність і страх спонукають людей уникати досвіду, подій і думок, які, на їхню думку, призведуть до катастрофічних результатів.
Поведінкова терапія — це загальний термін для типів терапії, які лікують розлади психічного здоров’я. Це заснований на ідеї, що будь-яка поведінка засвоюється і що поведінку можна змінити. Ця форма терапії має на меті виявити та допомогти змінити потенційно саморуйнівну або нездорову поведінку.