Який приклад порушення громадянських прав поліцейським?
Коли працівники правоохоронних органів зловживають своїми повноваженнями або перевищують межі своїх повноважень, щоб позбавити особу її громадянських прав, це є неправомірною поведінкою поліції. Незаконне затримання, фальшивий арешт, застосування надмірної сили та расове профілювання це всі форми неправомірної поведінки поліції.
Найпоширенішою скаргою є звинувачення в порушенні закону про колір. Ще одна поширена скарга стосується расового насильства, наприклад, фізичних нападів, вбивств, усних чи письмових погроз або осквернення власності.
Можливість бути звільненим, пред'явленим до суду та/або звинуваченням державним або федеральним урядом.
Якщо міліція порушує права громадян, виходячи за межі своїх службових обов’язків, громадяни мають правовий захист через закони, які дозволяють потерпілим відстоювати свої конституційні права.
Найчастіше, коли ми чуємо про неправомірну поведінку поліції, це пов’язано з випадками надмірне застосування сили, жорстокість, корупція, примусові допити, підробка свідків або расове профілювання. Ці дії можуть призвести до фізичних ушкоджень або смерті, незаконного позбавлення волі та порушення конституційних прав.
Приклади громадянських прав включають право голосу, право на справедливий суд, право на державні послуги, право на державну освіту, право на оплачувану роботу, право на житло, право на користування громадськими приміщеннями, свободу релігія.