Який приклад жорсткого посилання в Linux?

Наприклад, якщо я створю файл /home/tcarrigan/demo/link_test і напишу у файлі hello world, у мене буде єдине жорстке посилання між назвою файлу link_test і вмістом файлу hello world. Зверніть увагу на кількість посилань тут (1). Синтаксис: ln (оригінальний шлях до файлу) (новий шлях до файлу). 21 вересня 2020 р.

Жорстке посилання — це тип посилання в Linux, який безпосередньо вказує на той самий inode, що й оригінальний файл. Inode — це структура даних у файловій системі, яка зберігає інформацію про файл або каталог, за винятком його назви чи фактичних даних.

Щоб визначити, чи є файл м'яким чи жорстким посиланням, ми можемо використати команду ls із прапорцями -l та -i.

  1. 4.1. ls -l. Використовуючи ls із його прапорцем -l (довгий формат), ми можемо отримати інформацію про файл, включаючи його тип і дозволи. …
  2. 4.2. ls -i. Крім того, команда ls -i відображає кількість файлів inode.

М'яке посилання може посилатися на каталог. Розмір м'якого посилання дорівнює довжині шляху вихідного файлу, який ми надали. Наприклад, якщо ми посилаємо файл, як ln -s /tmp/привіт. txt /tmp/посилання.

Жорстке посилання може посилатися лише на файл у тій же файловій системі. Inode і файли видаляються остаточно, коли кількість жорстких посилань дорівнює нулю. М'яке посилання, яке іноді називають символічним посиланням або символічним посиланням, вказує на розташування або шлях вихідного файлу. Це працює як гіперпосилання в Інтернеті.

Наприклад, у системі, де C: і D: є локальними дисками, а Z: є мережевим диском, зіставленим з \fred\share , такі посилання дозволені як жорстке посилання: C:\dira\ethel. txt, пов’язаний із C:\dirb\dirc\lucy. txt.