Який принцип роботи прохідного металошукача?

Для прохідного металодетектора генерована енергія має форму магнітного поля. Взаємодія генерованого магнітного поля з певними типами об'єктів у портальній області детектора та можливість виявлення цієї взаємодії є основою роботи прохідних металодетекторів.

Прохідні металошукачі в аеропорту чутливі до будь-яких типів металів, включаючи ортопедичні імплантати або металеві пластини, які використовуються для лікування переломів кісток. Ендопротезування кульшового та колінного суглобів також вмикає металошукачі в аеропортах, як і будь-які ювелірні вироби, ключі, пряжки для ременів тощо.

У прохідних металошукачах зазвичай використовується технологія імпульсної індукції (PI). Системи PI посилають потужні короткі спалахи (імпульси) струму через котушку дроту. Кожен імпульс створює коротке магнітне поле. Коли шматок металу проходить через магнітне поле, створюється відбите магнітне поле.

Металошукачі працюють за принципом передача магнітного поля та аналіз зворотного сигналу від цілі та навколишнього середовища. Магнітне поле, що передається, змінюється в часі, як правило, зі швидкістю досить високого звукового сигналу.

Металодетекторам важко виявляти такі метали нержавіюча сталь, які мають дуже погану електропровідність. Нержавіюча сталь має низьку магнітну проникність, що означає, що вона не створює достатньо потужний сигнал, щоб його виявити. Інші предмети, які металошукачі не зможуть виявити, включають: дорогоцінні камені.

Емпіричні дані та тематичні дослідження підкреслюють ефективність прохідних металодетекторів у виявленні потенційних загроз. Ці пристрої мають постійно доводили свою ефективність у запобіганні інцидентам до того, як вони відбудуться, завдяки своїй здатності виявляти приховані металеві предмети.