Який реальний приклад теорії плюралізму?

Можливо, найкращі приклади руху плюралізму можна знайти в кінець білого апартеїду в Південній Африці, а також кульмінацією расового руху за громадянські права в Сполучених Штатах із прийняттям Закону про громадянські права 1964 року та Закону про виборчі права 1965 року. 27 липня 2024 р.

Ми любимо об’єднуватися в соціальні групи, спортивні команди, книжкові клуби, церкви тощо. американське суспільство є сучасним прикладом плюралізму. У плюралістичному суспільстві владу тримають численні групи, які змагаються за контроль над організаціями, що приймають рішення.

Найпомітнішим прикладом плюралістичної демократії в американській політичній системі є роль, яку сьогодні відіграють групи інтересів у прийнятті політичних рішень. Групи інтересів — це групи людей, які намагаються вплинути на політиків, щоб підтримати їхню позицію щодо певного спільного інтересу чи проблеми.

Приклад плюралістичної демократії США часто пропонується як яскравий приклад плюралістичної демократії через її культурний плюралізм. Будучи культурно плюралістичним суспільством, воно породило багато груп політичних інтересів, які часто також мають класове та/або расове походження.

Плюралісти вважають, що соціальна неоднорідність заважає будь-якій окремій групі отримати домінування. На їхню думку, політика — це, по суті, питання сукупності вподобань. Це означає, що коаліції за своєю суттю є нестабільними (Polsby, 1980), тому конкуренція легко зберігається.

Колективні переговори: Згідно з теорією плюралізму, працівників заохочують створювати профспілки та приєднуватися до них. Таким чином, це дає їм можливість вести колективні переговори, що гарантовано допоможе їм краще домовитися про виплати, умови праці та заробітну плату (CIPD, 2023).