Який висновок реакції альдольної конденсації?

В альдолі конденсація

конденсація

В органічній хімії реакція конденсації є різновидом хімічна реакція, під час якої дві молекули об’єднуються в одну молекулу, зазвичай із втратою невеликої молекули, такої як вода. Якщо вода втрачається, реакція також відома як синтез дегідратації.

https://en.wikipedia.org › wiki › Реакція_конденсації

, ан енолатний іон

енолатний іон

В органічній хімії еноляти є органічні аніони, отримані в результаті депротонування карбонільних (RR'C=O) сполук. Рідко виділені, вони широко використовуються як реагенти в синтезі органічних сполук. Резонансні структури енолят-аніону.

https://en.wikipedia.org › wiki › Enolate

реагує з карбонільною сполукою в присутності кислотно-основного каталізатора з утворенням β-гідроксиальдегіду або β-гідроксикетону з подальшою дегідратацією з утворенням кон’югованого енону.

Альдольна конденсація – це реакція конденсації в органічній хімії, в якій дві карбонільні частини (альдегідів або кетонів) реагують з утворенням β-гідроксіальдегіду або β-гідроксикетону (альдольна реакція), після чого відбувається дегідратація з утворенням кон’югованого енону.

Логічні міркування приводять нас до висновку, що конденсація (зрідження) газу виділяє «надлишкову» енергію у вигляді тепла, щоб стати рідиною. Ця теплота називається прихованою теплотою конденсації газу Lc і її розмір дорівнює прихованій теплоті випаровування Lv рідини тієї ж температури.

Альдольні конденсації важливі в органічному синтезі, оскільки вони забезпечують хороший спосіб утворення вуглець-вуглецевих зв’язків. Наприклад, послідовність реакції ануляції Робінсона характеризується альдольною конденсацією; Кетоновий продукт Віланда-Мішера є важливою вихідною речовиною для багатьох органічних синтезів.

Реакція альдольної конденсації, каталізована основами.Метою цього експерименту є зрозуміти аспекти карбонільної хімії та утворення вуглець-вуглецевих зв’язків за допомогою добре відомої реакції альдольної конденсації.

бета-гідроксикислота. Бета-гідроксиальдегід або бета-гідроксикетон.