Який висновок титрування сильною кислотою?
Титрування між сильними кислотами та основами завжди призводить до рН 7 у точці еквівалентності. Як це круто? Це явище відбувається тому, що сильні кислоти та сильні основи дисоціюють на 100% у розчині. Крім того, сполучені кислоти та основи, що утворюються сильними кислотами та сильними основами, не впливають на pH.
Результати кислотно-основного титрування можна узагальнити за допомогою кривої титрування, яка показує рН залежно від об’єму доданого титранту. Для титрування сильної кислоти сильною основою, крива починається в кислотному стані, а потім стає основною після точки еквівалентності, що відбувається при pH = 7.
Метою титрування сильною кислотою і сильною основою є визначити концентрацію кислого розчину, титруючи його основним розчином відомої концентрації, або навпаки, доки не відбудеться нейтралізація.
Якщо слабку кислоту титрувати сильною основою, то відбудеться гідроліз аніона кислоти. Рішення буде базовим; це означає, що pH буде більше 7.
Висновок. На закінчення, Кислоти – це кислі на смак речовини, які так само перетворюють синій лакмус на червоний. Основи – це речовини, які є гіркими і перетворюють червоний лакмус на синій іншим способом. також зрозуміло, що речовина має pH менше 7, це кислоти, а pH більше 7 називають основою…
Що таке титрування сильною кислотою і сильною основою? Сильна кислота-сильна основа титрування є спосіб дізнатися концентрацію розчину. Основу з відомою концентрацією додають у розчин кислоти, доки рН розчину не досягне 7, де кількість обох рівна, і можна визначити концентрацію кислоти.