Якою була промова на День незалежності Індії 1947 року?
Джавахарлал Неру, доставляючи його Спроба з долею мова. «Давними роками тому ми зіткнулися з долею, і тепер настав час, коли ми викупимо нашу обітницю, не цілком і не повністю, але дуже істотно. Опівночі, коли світ спить, Індія прокинеться. до життя і свободи.
Промова Quit India був даний Махатмою Ганді напередодні Руху за вихід з Індії, 8 серпня 1942 року. Його звернення було опубліковано незадовго до півночі в парку Gowalia Tank Maidan у Бомбеї (сучасний Мумбаї), який з тих пір було перейменовано на August Kranti Maidan ( Поле Серпневої революції).
Промова в 100 словах до Дня незалежності 2024. Відзначаючи річницю визволення нашої країни від британського колоніального панування, наші серця сповнюються гордістю та вдячністю за жертви наших борців за свободу, які мужньо боролися за нашу свободу та наші права. Британці правили нашою країною 200 років.
Значна частина промови Tryst With Destiny є використовувався просто для повторення ідей служіння та праці, які знадобляться, щоб повернути Індії її колишню славу. «Коли своє захоплення Махатмою Ганді знаходить публічне вираження, Неру називає Махатму Ганді «найвидатнішою людиною свого покоління».
'Я наголошую лише на одній умові, а саме: нехай наша обітниця правди та ненасильства як єдиного засобу для досягнення Свараджа буде сумлінно дотримана. ' Цю промову виголосив Махатма Ганді, юрист за фахом і націоналіст за кров'ю, який присвятив все своє життя визволенню Індії.
Джавахарлал Неру, виголошуючи свою промову «Трест з долею». «Давними роками тому ми зіткнулися з долею, і тепер настав час, коли ми викупимо нашу обітницю, не цілком і не повністю, але дуже істотно. Опівночі, коли світ спить, Індія прокинеться. до життя і свободи.