Чи варто надіти дощовик на коня?

Як загальне керівництво, водонепроникне полотно (без заповнення) забезпечує захист від вітру та дощу, але не додавайте занадто багато тепла, якщо погода буде нижче 30 градусів. Ковдра середньої або важкої ваги може краще підтримувати коня в теплі, коли температура опускається нижче нуля і досягає однозначних цифр.

Переконайтеся, що ковдри залишаються сухими не клади ковдру на мокрого коня; зачекайте, доки кінь висохне, перш ніж покривати ковдрою. Або зніміть з коня мокру ковдру, щоб він не замерз. У дні, коли температура підвищується, зніміть ковдру, щоб кінь не спітніла та не промокла під ковдрою.

Простирадла від дощу – це тонкі, бажано дихаючі, водонепроникні простирадла, які працюйте, щоб коні були сухими та комфортними. Більш тонкі, ніж традиційні ковдри та ковдри, дощові простирадла зазвичай не мають наповнення, але призначені для того, щоб бути простою перешкодою між вашим конем і стихією. Простирадла від дощу: Збережуть вашого коня сухим.

Вологі ковдри утримають вологість, створюючи ще холоднішу для коня, і потенційно можуть спричинити грибок шкіри, якщо не дати їй висохнути належним чином. У цьому випадку на допомогу прийдуть кулери. Охолоджувачі з флісу або вовни відведуть вологу від коня, зберігаючи її тепло, поки вона висихає.

У той час як дощова гниль і подряпини впливають на шкіру коня, сильний дощ також може вплинути на копита вашого коня. Молочниця, тріщини на копитах, хвороба білих смуг і абсцеси на копитах – це деякі захворювання копит, які стають помітними під час вологої погоди. Щоб зменшити кількість випадків, переконайтеся, що ваш кінь може стояти в чистому сухому середовищі.

Дощовик — один із найуніверсальніших килимів, які тільки можна мати. Їх можна використовувати майже цілий рік, від прохолодних літніх ночей, дощових весняних днів і аж до зими де ви можете покрити 0-грамовий килим стійким або вовняним килимом для оптимального тепла.