Що є винятком із пункту 55 2?

Виняток для безпечного прибутку Підрозділ 55(2) призначений для охоплення платників податків, які ухиляються від сплати податків, відповідно суми, які вже були оподатковані, звільняються від ss. 55(2). Це звільнення, яке міститься в параграфі 55(2.1)(c) Закону про податок на прибуток, називається винятком щодо надійного доходу на руках. 9 березня 2020 р.

Підпункт 55(2) є правило проти ухилення від сплати податків, призначене для запобігання перетворенню оподатковуваного приросту капіталу в неоподатковуваний міжкорпоративний дивіденд.

Змінений підрозділ 55(2) передбачає, що якщо він застосовується до оподатковуваних дивідендів, отриманих корпорацією, яка є резидентом Канади (іменується в підрозділах (2)–(2.2) і підрозділі (2.4) як «одержувач дивідендів»), сума дивіденд (за винятком його частини, якщо така є, яка підлягає оподаткуванню відповідно до частини IV, яка не є…

Розділ 55(2)(ac) Закону про податок на прибуток є важливим положенням, яке передбачає розрахунок вартості придбання активу, придбаного шляхом дарування або заповіту. Це положення має значні наслідки для розрахунку податку на приріст капіталу та оцінки активів.

Цей податок застосовується до прибутку або приросту капіталу, отриманого від продажу активів, таких як акції, облігації, майно та дорогоцінні метали. Як правило, він сплачується під час подання податкової декларації за певний податковий рік, не відразу після продажу активу.

55(2). Це звільнення, яке міститься в пункті 55(2.1)(c) Закону про податок на прибуток, називається безпечний дохід на руках виключення. Безпечний наявний дохід — це сума прибутку після сплати податків, що зберігається корпорацією, яка обґрунтовано сприяє приросту капіталу. Поправки 2015 року зменшили сферу застосування інших винятків із пп.