Що стоїть за іграшковими автомобілями?

Іграшкові автомобілі використовують різні механізми, щоб рухатися, але всі вони накопичують потенційну енергію. Хоча еластичний матеріал всередині, як правило, сталь, а не гума, принцип той самий. Змінюючи форму матеріалу (зазвичай металевої котушки), енергія накопичується, а потім вивільняється у вигляді руху.

Більшість автомобілів оснащені двигунами внутрішнього згоряння. У такому двигуні суміш повітря і бензину через клапани надходить у трубчастий циліндр. Там суміш робить невеликі вибухи. Кожен вибух утворює гази, які швидко розширюються та штовхаються на пристрій, який називається поршнем на одному кінці циліндра.

Під час повторного штовхання автомобіля вперед цей маховик розкручується до потрібної швидкості. У відпущеному положенні маховик рухає автомобіль вперед. Маховик зберігає кінетичну енергію початкового прискорення та приводить іграшку в рух після її відпускання. Всередині фрикційного двигуна іграшкової машинки.

Передавач надсилає керуючий сигнал до приймача за допомогою радіохвиль (докладніше див. у розділі «Як працює радіо»), який потім приводить в дію двигун, що викликає певну дію.. Мотор в автомобілі може спричинити обертання коліс, тоді як двигун у літаку може регулювати закрилки.

Коли ви відпускаєте гумку, потенційна енергія перетворюється на рух, який називається кінетичною. У нашому автомобілі гумова стрічка зберігає потенційну енергію, обертаючись навколо осі. Відпускання осі дозволяє гумці швидко розмотатися, обертаючи вісь.

За своєю суттю більшість автомобілів працюють на двигун внутрішнього згоряння. Цей двигун працює шляхом запалювання суміші палива (наприклад, бензину) і повітря всередині циліндра, створюючи викид енергії, який рухає поршень. Цей рух передається колесам, рухаючи автомобіль вперед.