Що таке дві зірки і бажання формуюча оцінка?

передбачає написання двох зауважень, кожне з яких зазначає позитивну якість роботи (дві зірочки) та одну пропозицію щодо покращення (бажання).. Робота повертається її власнику, який потім вирішує, чи вважає він відгук корисним.

Дві зірки і бажання також можуть бути використовується для надання зворотного зв’язку щодо навчання. Дві зірки можуть посилатися на основні моменти навчання, а Wish може надати відгук про те, що можна покращити. Для молодших школярів, які ще не вміють писати, цю стратегію можна використовувати усно.

Такий протокол, як «дві зірочки та бажання», може бути ефективним інструментом для підтримки студентів, коли вони працюють над наданням конструктивного зворотного зв’язку своїм однокласникам. Це працює так. Переглядаючи роботу своїх однокласників, вони знаходять дві речі, які їм подобаються (зірочки), і одну річ, яку вони хочуть виправити/змінити (побажання).

Дві зірки та бажання – це стратегія рефлексії, розроблена для надання зворотного зв’язку учням через взаємооцінку та самооцінку. Учні розглядають нещодавню діяльність, урок, подію тощо та відповідають двома позитивними (зірочки) і одним обнадійливим (бажання) міркуваннями.

Вихідні квитки: Учні записують щось, про що вони дізналися під час уроку, або одне запитання, яке вони ще мають, перед тим, як вийти з класу. Тести з низькими ставками: учні виконують короткі тести без оцінок із запитаннями з кількома варіантами відповідей або запитаннями «правда/неправда», які охоплюють основні моменти уроку.

Багато вчителів використовують цю техніку. Однак ця процедура також добре підходить як процес ознайомлення учнів із зворотним зв’язком однолітків. передбачає написання двох зауважень, кожне з яких зазначає позитивну якість роботи (дві зірочки) та одну пропозицію щодо покращення (бажання)..